Navrhneme a dodáme vaši expozici na klíč

● Návrh a plánování ● Transport a logistika ● Montáž a demontáž ● Výroba grafiky ● Pronájem a výroba nábytku

ODHAD CENY DLE PLOCHY VAŠEHO STÁNKU:

Posunem obdélníku po liště vyberte velikost Vašeho stánku a získejte odhad jeho ceny.

default value m2
16m2 80m2

Octanorm

Systémové expozice

Orientační průměrná cena*:

150 €/m2

Orientační cena za stánek*:

Opakovatelnost
85%
Vzhled
40%
Cena
40%

Kombinovaný

Systémové expozice s atypickými prvky

Orientační průměrná cena*:

200 €/m2

Orientační cena za stánek*:

Opakovatelnost
40%
Vzhled
60%
Cena
70%
AKCE

Fitframe

Expozice z textilních stěn

Orientační průměrná cena*:

250 €/m2

Orientační cena za stánek*:

Opakovatelnost
70%
Vzhled
80%
Cena
70%

Atypy

Luxusní expozice pro náročné

Orientační průměrná cena*:

300 €/m2

Orientační cena za stánek*:

Opakovatelnost
30%
Vzhled
100%
Cena
90%

* Jedná se o celkovou konečnou cenu vč. dopravy, grafiky, výroby, montáže, služeb, nábytku, vybavení, dekorace a další.

možnosti prvků ve stánku

Standardní
Koberce různých kvalit a barev
Zvýšené
Laminátové podlahy s širokou škálou designů od uni barev přes dekory materiálů až po imitace dřevin. Zvýšené podlahy mohou být v různých výškách a umožňují skryté vedení kabelů, rozvodů vody a odpadu. V neposlední řadě se také používají pro ukotvení nestabilních prvků stánku.

Je využíván především pro nasvícení plochy stánku a zavěšení reklamních bannerů. Závěsná konstrukce je tvořena z hliníkových příhradových dílů a může být přiznaná či skrytá za zavěšenou reklamní plachtou. Ta může mít podobu menšího banneru skládajícího se z jednoho nebo více kusů, nebo velkého banneru rozprostírajícího se po celé délce konstrukce, případně po celém obvodu stánku. Hojně jsou využívané efektní 3D krychle nebo kvádry prosvětlené či neprosvětlené.

Používá se při řešení stěn, předělů a paravánů. Mezi prosvícené prvky nejčastěji patří zavěšené reklamy, pulty, případně jiné vhodné vybavení stánku. Místně se s úspěchem používají světelné LED pásky nasvětlující části stánku, u kterých je potřeba zvýraznění a upoutání pozornosti návštěvníků.

Jsou vhodným doplňkem či samotným vybavením stánku. Reklamní designové stojany navrhujeme a vyrábíme dle potřeb zákazníka a jeho prezentovaného výrobku. Recepční pulty fungují jako obslužné místo příchozích klientů a dle svého využití mohou mít různou velikost. Navrhujeme od malých pultů s jednou barovou židlí až po rozsáhlé pulty s vlastním barem. Podstavce tvoří jednu z důležitých částí výstavního stánku. Výběrem jeho vhodného designu a velikosti lze podtrhnout a zvýraznit druh vystavovaného produktu a přitáhnout tak lépe pozornost návštěvníků veletrhu. Dle velikosti a hmotnosti exponátů navrhneme vhodný typ a tvar podstavce.
Vyrábíme řezanou grafiku z fólií, celoplošné tisky na samolepky, látky a jiné materiály. Vše zpracováváme dle grafických dat klienta a řešíme s dostatečným předstihem před začátkem výstavy. Při přípravě řezané grafiky využíváme pestrou škálu barev dle vzorníku německé firmy Orafol. Další možností pro zviditelnění stánku je použití 3D loga nebo grafiky v expozici, která může být umístěna jako samostojná na ploše stánku nebo na jeho stěnách. Působivá varianta využití 3D loga nebo grafiky je v jejich prosvícené variantě. Pro výrobu 3D grafiky se používají různé materiály dle jejich umístění a využití.

Získejte 3D návrh a nezávaznou
cenovou nabídku

Druhy expozic

Octanorm

Často využívaný způsob stavby veletržních stánků, jejichž velkou výhodou je jejich ekonomická přijatelnost, při které lze současně vytvořit rozmanitá konstrukční řešení lahodící oku návštěvníka veletrhu.

Námi používaný systém Octanorm je vhodný pro stavbu zpravidla menších a středních veletržních či prezentačních expozic. Je tvořen z hliníkových stojek a profilů, které jsou viditelné a přiznané. Jako výplně se používají bílé MDF desky, na kterých může být zčásti nebo zcela grafika či polep barevnou folií.

Samozřejmostí je možnost použití pultů různých výšek a provedení, prosklených vitrín, regálů, podstavců, nadstaveb a poutačů statických i otočných.

Při dobrém návrhu jsme schopni z tohoto úsporného řešení vytvořit atraktivní veletržní prezentaci.

Kombinace

Zde jsou spojeny prvky systémové a atypické. Stěny stánku jsou zpravidla postaveny ze stavebnice Octanorm a jsou doplněny o atypické vybavení. Mohou to být na míru vyrobené nebo laminem obložené pulty, vitríny a podobně, plně vyhovující požadavkům zákazníka.

Fitframe

AKCE
Jde o rámovací a závěsné systémy pro velkoplošný tisk. Využití nacházejí při stavbách stěn hladkých či světelných a umožňují variace velmi rozměrných formátů s čistými liniemi. Banner je vkládán do rámu pomocí gumového lana a výsledkem je hladký a efektní vzhled.

Atyp

Atypické stánky jsou navrženy a vyrobeny podle trendů posledních let. Spojují vzdušnost, eleganci a nápaditost. Návrh a koncept vždy vychází z potřeb a možností klienta a z jeho představ o své prezentaci na dané výstavě. Možnosti podoby stánku tohoto typu expozice jsou široké. Stěny stánku jsou nejčastěji vyráběny z MDF desek různých barev a dekorů (imitace dřevin a jiných materiálů atd.). Na míru se vyrábějí stoly, pulty, police, regály, niky a jiné vybavení.